Naujienos

DĖMESIO !

INFORMUOJU VISUS BESIDOMINČIUS TRIUŠININKYSTE, KAD Š.M. LAPKRIČIO 26 – 27 D. RIETAVE, PLUNGĖS R. ĮVYKS VEISLINIŲ TRIUŠIŲ PARODA. PARODĄ RENGIA LIETUVOS KAILINIŲ ŽVĖRELIŲ IR TRIUŠIŲ AUGINTOJŲ DRAUGIJA (tai vienintelė oficiali organizacija Lietuvoje, kuri turi teisę vesti triušių kilmės knygą, bei išduoti veislinio triušio kilmės dokumentus).
PARODA BUS RENGIAMA ADRESU L. IVINSKIO G. 5 RIETAVE, PLUNGĖS R.
PLUNGĖS VERSLO IR TECHNOLOGIJŲ MOKYKLOS CENTRINIŲ RŪMŲ SPORTO SALĖJE (buvusi ,,Žemaitijos kolegija,,).
LANKYTOJAI LAUKIAMI LAPKRIČIO 26 D.(šeštadienį) NUO 14 VAL. IKI 18 VAL.
LAPKRIČIO 27 D. (sekmadienį) NUO 8 VAL. IKI 16 VAL.
PARODOS METU BUS GALIMA ĮSIGYTI EKSPERTŲ ĮVERTINTŲ VEISLINIŲ TRIUŠIŲ.
IKI PASIMATYMO

2016.09.20.


KNYGA APIE VEISLINIUS TRIUŠIUS

ILGAMETIS VEISLINIŲ TRIUŠIŲ AUGINTOJAS ALOYZAS MITRIKEVIČIUS IŠLEIDO RIBOTO TIRAŽO KNYGĄ APIE VEISLINIUS TRIUŠIUS. MANO NUOMONE KOL KAS TAI VIENINTELĖ LIETUVIŠKA KNYGA APIE TRIUŠININKYSTĘ, PAREMTA AUTORIAUS PATIRTIMI, O NE VIEN ,,PLIKA,, INFORMACIJA AR REKLAMA.

TAI TIKRAI ĮKVEPIANTI KNYGA APIE VEISLINIŲ TRIUŠIŲ AUGINIMĄ.

TAD VISUS BESIDOMINČIUS VEISLINIAIS TRIUŠIAIS RAGINU ĮSIGYTI ŠIĄ KNYGĄ (apie galimus įsigyjimo būdus kreipkitės į A. Mitrikevičių).

DĖKOJU GERB. ALOYZUI MITRIKEVIČIUI UŽ PADOVANOTĄ KNYGĄ !

TRUMPI ĮSPUDŽIAI IŠ ALGIRDIŠKIŲ VEISLINIŲ GYVŪNŲ PARODOS

Paroda vyko Rugsėjo 11-12d. Algirdiškyje Panevėžio r. Mano nuomone šiais metais parodą aplankė žymiai mažiau lankytojų, ko gero trūko reklamos.

Turiu pastebėti, kad eksponuojamų gyvūnų patalpos labai pagražėjusios, įrengti tualetai, dušai, žodžiu sąlygos tapo daug geresnės parodų dalyviams.

Triušių paviljone buvo eksponuojama tikrai neblogų veislinių triušių, daugiausiai tai buvo jauni triušiai 4-6 mėn. amžiaus.Triušių vertinimo balus stipriai numušė prastokas šiuo metu esantis kailis, trūko pardavimui patelių, ypač stambių veislių, patinėlių veislei kas norėjo įsigijo.

Geriausiai įvertintu veisliniu triušiu tapo mano Prancūzų Avinų veislės patelė gimusi š.m. sausio pabaigoje, kuri pelnė man nugalėtojo taurę. Beje turiu paminėti, kad jau trečius metus iš eilės mano auginami triušiai tampa šios parodos nugalėtojais.Apdovanojimas už antrą vietą atiteko Jonui Jonaičiui už Vienos pilkujų veislės triušį, trečia vieta atiteko mano Belgijos Milžinų veislės 5 mėn. amžiaus patinėliui ir Jono J. Vienos juodujų veislės triušiui.

Didžiausią patirtį veislinių triušių auginime turinčiam Aloyzui Mitrikevičiui Žemės Ūkio Ministrė įteikė padėkos raštą už ilgametį veislinės triušininkystės puoselėjimą.

Noriu pasveikinti Gerb. Aloyzą Mitrikevičių su šiuo garbingu įvertinimu ir linkiu visiems triušių augintojams imti pavyzdį iš A.Mitrikevičiaus ilgametės veiklos triušininkystės labui.

2015.09.15.